• 6 marca 2023

Kolejna sesja w naszym studio fotograficznym zakupionym w ramach programu Laboratoria przyszłości.

• 14.06.2023

KORZYSTAMY Z DYKTAFONÓW

W ramach dodatkowej pracy z muzyki pt. "Jakie miejsce w Pani/Pana życiu zajmuje muzyka. Uczniowie kl 6 przeprowadzali wywiad z nauczycielką naszej szkoły panią Katarzyną Dudzik. Do wykonania zadania użyli dyktafonu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• 14.12.2023
            • Innowacja Pedagogiczna "SZTUKA WYRAŻANIA UCZUĆ"

"W ramach innowacji pedagogicznej 'Sztuka wyrażania uczuć' klasa IV stworzyła teledysk, by za pomocą tańca wyrazić uczucie wdzięczności. Muzyka: Małe TGD "Dziękuję"
              Do pracy użyto sprzętu audio video zakupioengo w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

• 10.11.2023
            • Laboratoria na WDŻ

Podczas zajęć wychowanie do życia w rodzinie, uczniowie klasy 5 wykorzytując sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości fotografowali emocje.

Jak podoba Wam się efekt?