• "Paczka dla Bohatera"

• Włączamy się do ogólnopolskiej akcji "Paczka dla Bohatera", która przebiega pod hasłem "Oni walczyli dla nas, teraz my zawalczmy o Nich". Kombatanci potrzebują naszego wsparcia, więc zostaną dla Nich przygotowane wielkanocne paczki.

Jeżeli ktoś chce pomóc, zachęcamy do przyniesienia darów, głównie żywności z długą datą przydatności (cukier, herbata, makaron, mąka, ryż, dżem, czekolada, słodycze itp.) oraz artykuły chemiczne (pasty do zębów, mydła, szampony, proszki do prania itp.)

Produkty będziemy składać do pudła wystawionego na parterze. Zbiórka rozpocznie się już od piątku (24 marca) i potrwa do czwartku (30 marca).

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Świetlica szkolna, Samorząd szkolny

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

• REKOLEKCJE

Informuje że rekolekcje wielkopostne dla uczniów klas III- VIII   odbędą się w dniu 3 kwietnia                  (poniedziałek) w godzinach 10.00-11.00. Naukę rekolekcyjną w Kościele pod wezwaniem   Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty wygłosi ks.Tomasz Jaworczak- redemptorysta.

Uczniowie biorący udział w lekcjach religii pozostaną w szkolnej świetlicy

• Kolejny szalony dzień w szkole !

•  Uczniowie klasy szóstej zorganizowali szalony tydzień. Każdego dnia coś ciekawego się dzieje. Dzisiaj ..Dzień piżamy. Na stronę główną do galerii Zapraszamy.

Koło dziennikarskie wykonało szereg zdjęć, oraz przeprowadziło kilkanaście wywiadów z uczestnikami tej zabawy.

• Dzień w Piżamie !

•  Uczniowie klasy szóstej zorganizowali szalony tydzień. Każdego dnia coś ciekawego się dzieje. Dzisiaj ..Dzień  w Piżamie. Na stronę główną do galerii Zapraszamy.

• ZAPISY do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2023/2024

• ZAPISY
            Do oddziału przedszkolnego i klasy I
            na rok szkolny 2023/2024
            od 1 do 19 marca 2021 roku będą przeprowadzone zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego a zapisy dzieci do I klasy będą prowadzone od 1 marca do 17 marca 2023 roku.

Zbliża się czas zapisów dzieci do przedszkola i szkoły. Prosimy rodziców o składanie wniosków o zapisanie dziecka do punktu przedszkolnego i klasy pierwszej.

Termin składania wniosków: do I klasy od 01.03 do 10.03.2023 r. , do przedszkola od 01.03.2023 do 17.03.2023

Miejsce składania wniosków: sekretariat szkoły. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-14.00.

W momencie zapisu dziecka potrzebny jest dowód osobisty rodzica/prawnego opiekuna !

Wniosek lub zgłoszenie należy pobrać ze naszej strony, wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły.

Pobierz odpowiedni wniosek:

1. Wniosek o przyjęcie do punktu przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

2. Wniosek o przyjęcie do I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024 dla ucznia zamieszkałego poza obwodem szkoły.

3. Zgłoszenie o przyjęcie do I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024 dla ucznia zamieszkałego w obwodzie szkoły tj. Osiedla : Bachledy, Guty, Harenda, Kasprowicza (od nr 37), Króle, Łosiówki, Spyrkówka, Ustup, Zwijacze.

UWAGA!

Informuje się, że jeśli jeden z rodziców ma ograniczoną władzę rodzicielską lub też jest jej pozbawiony wówczas koniecznym jest przedstawienie odpowiedniego orzeczenia Sądu Dyrektorowi Szkoły. W przypadku braku przedstawienia takiego dokumentu oboje rodzice będą traktowani na równych prawach oraz będzie wymagana zgoda obojga rodziców na podpisywanie dokumentów dziecka w Szkole.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym dla publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, innych form wychowania przedszkolnego oraz klasy I publicznej szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024. ZARZĄDZENIE NR 0050.16.2023 BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE z dnia 23 stycznia 2023r.

• KONTYNUACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

• KONTYNUACJA

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
            na rok szkolny 2023/2024
            od 20 do 28 lutego 2023 roku
            będą zbierane wnioski o kontynuację edukacji przedszkolnej w Oddziale Przedszkolnym
            przy Szkole Podstawowej nr 9 w Zakopanem.

Miejsce składania wniosków: sekretariat szkoły, kasa szkoły.
            Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30-15.00

• Klasa pierwsza i trzecia w Krakowie.

• Nowa galeria Klasa pierwsza i trzecia w Krakowie. została dodana do albumu fotograficznego

Kończy się rok szkolny. Pora na ostatnie wycieczki. Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej odwiedzili dawną stolicę Polski -Kraków. Najpierw była wizyta w Teatrze Groteska, gdzie wystawiono sztukę znaną wszystkim, ale w ciekawej scenografii –„Kot w butach”. Podczas spaceru po Rynku Głównym widzieliśmy manifestację obywateli Ukrainy, którzy zbierali fundusze na pomoc ludziom mieszkającym na terenach objętych wojną. Był i Zamek na Wawelu, oraz Smocza Jama, a na koniec ..ZOO!