• Dzień Sportu Szkolnego

• Pierwszy dzień sportowej zabawy za nami. Udział wzięli uczniowie klas I-III. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Dziękujemy Radzie Rodziców z wsparcie finansowe.

• Електронний журнал / e-dziennik

• Електронний журнал

Електронний журнал є дуже важливим інструментом підтримки роботи школи. Найважливішою його функцією є забезпечення універсального спілкування всієї шкільної громади, особливо здатність школи спілкуватися з батьками та учнями.

Доступ батьків до журналу безкоштовний.

Для того, щоб отримати доступ до електронного журналу, батьки, які зараховують дітей до дитячих садків чи шкіл, повинні мати адресу електронної пошти. У разі проблем з конфігурацією та першим запуском, допомога доступна в офісі школи. При собі необхідно мати мобільний телефон.

Рекомендуємо зберегти пароль для електронного журналу.

Ми «входимо» до електронного журналу через веб-сайт школи – як «старий» (www.sp9zakopane.pl)

, так і «новий» https://sp9zakopane.edupage.org,

вибравши відповідні посилання, або

безпосередньо:

Просимо батьків українських школярів, які вже мають доступ до електронного журналу, повідомити інших батьків про таку можливість.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E-dziennik

Dziennik elektroniczny jest bardzo ważnym narzędziem wspierającym pracę szkoły. Najważniejszą jego funkcją jest umożliwienie powszechnej komunikacji całej szkolnej społeczności, a zwłaszcza możliwość komunikacji szkoły z rodzicami i uczniami.

Dostęp rodziców do dziennika jest bezpłatny.

W celu uzyskania dostępu do e-dziennika  Rodzice zapisujący dzieci do przedszkola, czy   szkoły powinni posiadać adres e-mail. W razie problemów z konfiguracją i pierwszym uruchomieniem pomoc można otrzymać w sekretariacie szkoły. Należy mieć przy sobie telefon komórkowy.

Zalecamy zapisanie hasła do e-dziennika.

Do e-dziennika „wchodzimy” poprzez stronę szkoły -zarówno „starą” ( www.sp9zakopane.pl ) jak i „nową”  https://sp9zakopane.edupage.org  wybierając  odpowiedni linki, lub

bezpośrednio:

Rodzice uczniów z Ukrainy, którzy mają już  dostęp do e-dziennika proszeni są o poinformowanie innych rodziców o takiej możliwości.

• DYŻUR WAKACYJNY w PRZEDSZKOLU

• Dla dzieci uczęszczających do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Miasto Zakopane w rok szkolnym 2021/2022 dyżur wakacyjny w terminie
             od 01.07.2021r. do 12.08.2021r. będzie pełnił między innymi oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 9, ul. Harenda 21, tel. 182068277.

ZAPISU DZIECKA NA DYŻUR DOKONUJĄ RODZICE

Do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 9 w Zakopanem,
            ul. Harenda 21

w dniach od 26 kwietnia do 13 maja 2022

w godzinach 8.00 – 15.00 w sekretariacie szkoły

(zainteresowani rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 9 również są zobowiązani do zapisu dziecka)

• Pisanki polsko ukraińskie

• Iryna i Sofija z klasy trzeciej są jednymi z ponad trzydziestu dzieci z Ukrainy jaki uczą się w naszej szkole. Dziękujemy za pomysłowe pisanki.

• KONKURS NA OZDOBY ŚWIĄTECZNE

• Świetlica szkolna zorganizowała Konkurs na ozdoby świąteczne. Dziękujemy uczestnikom za wykonanie przepięknych prac. Rozstrzygniecie po świętach!

• Uroczystości upamiętniające Golgotę Wschodu

• 8 kwietnia  Parafii Najświętszej Rodziny na Krupówkach odbyła się 7 kwietnia Msza Święta poświęcona pamięci ofiar Golgoty Wschodu. W nabożeństwie wzięli udział przedstawiciele władz Miasta Zakopane, na czele z Burmistrzem Leszkiem Dorulą.

W uroczystościach wziął  udział Poczet Sztandarowy  z naszej szkoły.