• KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

​​​​​​​

Dnia 18 listopada 2022 roku w naszej szkole odbył się przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej zorganizowany przez panią Ewelinę Kurzysz. Głównym celem konkursu było  rozbudzanie w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi. Była to również doskonała okazja dla uczniów do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania ich przed publicznością.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4 - 6.  Każdy uczestnik prezentował jeden utwór o treści patriotycznej. Uczestnicy oceniani byli przez jury złożone z uczniów klasy 7 tj. Wiktoria Chyc, Dominik Cachro,  Yeva Hyvel, Stepan Kotkov.

Nagrodzeni:

GRAND PRIX - Maria Palider, Grzegorz Śliwiński

KL 4

I   miejsce - Magdalena Stopka - Faktor

II  miejsce - Julia Marciniszyn

III miejsce - Julia Świder

Wyróżnienie: Antoni Stańco, Mateusz Stemerowicz

KL 5

I   miejsce - nie przyznano

II  miejsce - Natan Walkosz, Rafał Suchowian

III miejsce - Matvii Melnyk

Wyróżnienie: Stanisław Wyrostek, Petro Hron

KL 6

I   miejsce - nie przyznano

II  miejsce - Julia Olszewska

III miejsce - Martyna Słodyczka, Zuzanna Grafczyńska

Wyróżnienie: Antoni Przeklasa, Anna Czernik

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

Nagranie zwycięskiego utworu:

• 11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości

• Narodowe Święto Niepodległości obchodzimy corocznie 11 listopada. Jest to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Tego dnia świętujemy wolność i niepodległość naszego kraju.  Świętujemy i my. Dzisiaj odbyła się uroczysta Akademia przygotowana przez panie : Bożenę Furtak, Ewelinę Kurzysz i Emilię Iwańską. Dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim występującym uczniom ! Jutro poczet sztandarowy weźmie udział w uroczystościach  miejskich.

Zdjęcia  wykonane przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu rządowego Laboratoria Przyszłości.

• Wkrótce 11 Listopada!

• Ucznowie klasy drugiej wykonali piękną gazetkę. Zdjęcie wykonane  przy użyciu sprzętu zakupionego  w ramach pragramu rządowego  Laboratoria Przyszłości.